Studijos užsienyje

Užsienyje įgytas išsilavinimas - pasaulinės karjeros galimybės pasirinktoje srityje. Vis daugiau studentų renkasi išbandyti studijas svetur, nes nori susipažinti su naujausiomis technologijų ar mokslo tendencijomis, išgirsti aukščiausios kvalifikacijos akademikų paskaitas ir rinktis iš daugybės specialybių bei dėstomų dalykų.

Bakalauro ir magistro studijos

Dažniausiai bakalauro studijos trunka 3-4 metus ir nulemia tolimesnę karjeros kryptį. Būsimiems bakalauro studentams padedu pasirūpinti reikiamais kalbos testais, išsirinkti tinkamiausią mokymosi įstaigą bet kuriame pasaulio kampelyje ir į ją įstoti. Antrosios pakopos - magistro - studentai turi galimybę rinktis iš daugybės 1-2 metų trukmės programų bet kuriame pasaulio kampelyje. Jiems padedu suprasti, kuri mokymosi institucija ir programa geriausiai atitinka įgytą akademinį profilį bei ateities tikslus.

Populiariausios studijų kryptys Europoje

Daugybė Lietuvių jau įgijo išsilavinimą Europos šalyse ir Jungtinėje Karalystėje. Rinkitės savo studijų Europoje kryptį gavę visą informaciją apie studijų kokybę, kainą ir finansavimo galimybes.

Tolimos studijų kryptys

Nors daugelis mano, kad paprasčiau stoti į universitetus Europoje, studijos už žemyno ribų taip pat yra nesunkiai pasiekiamos tiek būsimiems bakalauro, tiek magistro studentams. Daugybė tolimų krypčių pasižymi ypač aukštu studijų kokybės lygiu. Susipažinkite su galimybėmis Pietų Korėjoje, Honkonge, Singapūre, JAE, Kinijoje, PAR ir kitur.

Procesas

Nuo susipažinimo iki svajonių studijų - vos keli žingsniai

Pirmoji konsultacija

Pradinio susitikimo metu susipažinsime ir apžvelgsime lūkesčius, gebėjimus ir finansines galimybes - kriterijus, kurie leis išsirinkti tinkamiausią mokymosi įstaigą. Šios konsultacijos metu papasakosiu apie pagrindinius studijų užsienyje pasirinkimo aspektus, supažindinsiu su skirtingų šalių švietimo sistemų skirtumais ir nurodysiu, į ką atkreipti dėmesį domintis asmeniškai.

Antroji, nemokama, konsultacija

Išsirinkus geidžiamiausias aukštojo mokslo institucijas, į kurias teiksime stojimo paraiškas, reikės užpildyti specialią formą, kuria vadovaujantis bus sudarytas veiksmų ir užduočių planas su konkrečiais žingsniais ir terminais. Per konsultacijas aptarti ir papildomi studijų variantai bus atsiųsti el. paštu.

Pasirinkimas

Išsirinkus geidžiamiausias aukštojo mokslo institucijas, į kurias teiksime stojimo paraiškas, reikės užpildyti specialią formą, kuria vadovaujantis bus sudarytas veiksmų ir užduočių planas su konkrečiais žingsniais ir terminais.

Dokumentų tvarkymas

Neribotą susitikimų skaičių skirsime dokumentų, reikalingų stojimui, rinkimui, taisymui ir tvarkymui. Atrinksime ir versime akademinius rašto darbus, rašysime motyvacinius ir gausime rekomendacinius laiškus. Visi šie dokumentai turi būti pateikti nepriekaištinga užsienio kalba, todėl tam skirsime ypatingą dėmesį.

Stojimo paraiškos pateikimas

Laikydamiesi mokymo įstaigos nurodytų terminų, užpildysime visus stojimui reikalingus prašymus ir formas. Patikrinsime motyvacinius ir rekomendacinius laiškus, kad jie atitiktų reikalavimus ir būtų konkurencingi, juos pateiksime.

Rezultatai ir finansinių dokumentų tvarkymas

Gavę užsienio universitetų atsakymus, diskutuosime ir atrinksime mokymo įstaigą, kurios stojimo procesą tęsime. Jei reikalinga, pateiksime prašymus finansinei studijų paramai, stipendijoms - stengsimės užtikrinti kuo palankesnes finansavimo sąlygas. Esant poreikiui, pateiksime privačių finansavimo įstaigų pasiūlymus.

Papildomi dokumentai ir pasiruošimas gyvenimui užsienyje

Priklausomai nuo šalies, kurioje bus studijuojama, gali būti reikalinga studento viza - kartu užpildysime prašymus jai gauti. Taip pat, tarsimės, kur ir kaip geriausia ieškoti būsto, kaip užsiregistruoti naujoje gyvenamojoje vietoje, koks draudimas reikalingas, kaip geriausia nuvykti į studijų vietą.

Studijos!

Nenutrauksime ryšio ir studijoms prasidėjus. Iškilus nesklandumams, suteiksiu visas reikalingas konsultacijas, remdamasis patirtimi, kurią sukaupiau 10 metų konsultuodamas studijuojančius užsienyje lietuvius.