IELTS testas

UniExpert yra oficialus British Council IELTS partneris, todėl mūsų įmonėje galite registruotis šiam svarbiam ir plačiai pripažintam tarptautiniam anglų kalbos egzaminui. IELTS (International English Language Testing System) yra tarptautinė anglų kalbos patikrinimo sistema, kuri naudojama įvertinti žmonių anglų kalbos įgūdžius ir yra reikalinga daugelyje šalių, įskaitant Didžiąją Britaniją, Australiją, Kanadą ir Naująją Zelandiją.

IELTS egzaminas apima penkias dalis: klausymą, rašymą, skaitymą, kalbėjimą ir klausymą. Klausymo ir skaitymo dalys yra standartizuotos, o rašymo ir kalbėjimo dalys yra individualizuotos ir priklauso nuo konkretaus egzamino vietos. Egzaminas įvertinamas skalėje nuo 1 iki 9, o rezultatas gali būti patvirtintas tik po kelių dienų ar savaičių po egzamino.

Norint paruošti IELTS egzaminui, rekomenduoju atlikti daug anglų kalbos pratimų ir mokytis naujų žodžių bei gramatikos taisyklių. Taip pat rekomenduoju susipažinti su egzamino struktūra ir įvertinimo sistema, ir atlikti kelis IELTS mokomuosius egzaminus, kad galėtum patikrinti savo pasirengimą.

Nemokams IELTS bandomasis testas

IELTS testo pasiruošimo medžiaga