APIE MUS

Labas! Aš - Vytautas Masiokas UAB UniExpert įkurėjas. Jau daugiau nei 10 metų esu akredituotas studijų konsultantas ir kasdien padedu būsimiems studentams rasti tinkamiausias aukštojo mokslo galimybes bei žengti pirmą žingsnį svajonių karjeros link.

Sertifikuotos konsultacijos

Studijas užsienyje išbandžiau savo kailiu: studijavau Lietuvoje, Danijoje ir Jungtinėje Karalystėje. Tada supratau, kokia pagalba labiausiai reikalinga studentams, norintiems išbandyti studijas užsienyje. Netrukus įgijau studijų specialisto kvalifikaciją - Ženevoje gavau ICEF tarptautinio aukštojo mokslo konsultavimo sertifikatą, kurio dėka sukūriau tvirtus ryšius su geriausiais Europos ir kitų užsienio šalių universitetais. Nuolat tobulinu žinias ir susipažįstu su pasaulio švietimo sistemomis. Esu sertifikuotas stojimo į Japonijos universitetus specialistas - Tokijo universitetas man suteikė Studying at Japanese Universities (Admission Process Certification).


Visos tarptautinės galimybės

Nuolat dalyvauju pirmaujančiose studijų parodose JAV, Jungtinėje Karalystėje, Australijoje, Ispanijoje, Vokietijoje ir kitose geriausias akademines galimybes siūlančiose šalyse. Padėjau studentams sėkmingai įstoti į Londons School of Economics, University College London, Edinburgh University, Technical University Munchen, Heidelberg, Amsterdam, Bocconi, Sorbonne, Waseda University ir TOP JAV Universitetus.

Daugiau nei studijų pasirinkimas

Kartu su klientu identifikuoju stipriąsias ir silpnąsias puses ir pateikiu galimybes tobulinti trūkstamus įgūdžius: pasiūlau kalbų kursus, akademinius korepetitorius ar stovyklas. Pasirūpinu, jog būtų laiku išlaikyti reikalingi kalbų egzaminai, tokie kaip IELTS, SAT, ACT, GRE, TOEFL, BMAT, IMAT, UKCAT. Esu susipažinęs su karjeros testais ir jų tipais, tad konsultuoju ne tik studijų, bet ir karjeros klausimais.

Le Cordon Bleu. Madrid, Ispanija.
University of London. Londonas, UK.
Ca' Foscari University of Venice. Venecija, Italija.
University of California, Berkeley. Berkeley, CA, JAV.
Australijos studijų pardoje. Adelaide, Australija
JAV ir Kanados universitetų parodoje. Vankuveris, Kanada.
Litexpo studijų užsienyje paroda. Vilnius, Lietuva.
Azijos ir Rusijos Universitetų parodoje. Maskva, Rusija.
EU Business verslo mokykloje. Montreux, Šveicarija
Šveicarijos Universitetų parodoje. Akreditacija. Ženeva, Šveicarija.
Harvard University, JAV.
Seoul National University of Science and Technology. Pietų Korėja.
SolBridge International School of Business. Pietų Korėja
Vokietijos universitų parodoje. Berlynas, Vokietija.
Università Campus Bio-Medico di Roma - Roma, Italija.