Studijos Italijoje

Daugelis tarptautinių studentų Italijoje iškart jaučiasi kaip namie, greičiausiai todėl, nes Bolonijos universitetas tarptautinius studentus priimdavo jau nuo 1088 metų Tai seniausias universitetas pasaulyje, o jo įkūrimas suteikė miestui pravardę - la dotta (lietuviškai "išsilavinęs"). Bolonija išlieka akademinių inovacijų lydere XXI amžiuje, taip pat Bolonijos universitetas tapo pavyzdžiu, kuriuo remiantis buvo nustatyti aukštojo mokslo standartai visoje Europos aukštojo mokslo erdvėje (EHEA). Italijoje taip pat yra keletas geriausių verslo mokyklų Europoje, įskaitant prestižinę SDA Bocconi Milane, šalies finansų sostinėje. Jos MBA programos dažnai užima aukščiausią vietą pasaulyje ir Europoje, o daugelis geriausių verslo lyderių yra tarp jos absolventų.

Kaina

Vieneri mokslo metai valstybinėje aukštojo mokslo įstaigoje kainuoja 1000-5000 eurų, o privačioje 6000 iki 20 000 eurų (bakalauro studijos) arba 10 000 iki 25 000 eurų (magistro studijos). Taip pat svarbu paminėti, jog studentai gali pretenduoti į įvairias lengvatas, skirtas studentams, atitinkantiems ISEE ekonomines sąlygas, ir kurių bendros šeimos pajamos neviršija 30 000 eurų per metus.

Populiariausi universitetai

  • Bocconi University
  • Sapienza University of Rome
  • Ca' Foscari University of Venice
  • Politecnico di Milano
  • Università di Padova

Kodėl verta stoti į Italijos aukštojo mokslo įstaigas su konsultanto pagalba?

Tinkamiausias universitetas

Kai kurie studentai nuvertina savo galimybes studijuoti lyderiaujančiuose pasaulio universitetuose, o kiti - iki galo neįsigilina į griežtus stojimo proceso reikalavimus. Konsultacijose mes kartu išaiškiname, kokius, studijoms ir sėkmingam stojimo procesui, akademinius ir asmeninius įgūdžius turi būsimasis studentas. Tai padidina tiek sėkmingo stojimo, tiek optimalaus universiteto pasirinkimo tikimybę.

Nepriekaištinga paraiška

Kiekvienas universitetas stojimo procesą vykdo skirtingai, tad kartu pasirūpinsime, kad pateiktume aukščiausios kokybės aplikaciją, kuri sulauks sėkmės. Dažniausiai, vieni iš pagrindinių paraiškos elementų - motyvacinis ir rekomendacinis laiškai. Paruošime juos taip, kad ne tik atspindėtų būsimo studento stiprybes, bet ir atitiktų vidinius universiteto atrankos standartus.

Palankus finansavimas
Jei universitetas numato - pasirūpinsime sklandžiu stipendijos gavimo procesu, kad studijos atsieitų kuo pigiau. Taip pat, išsiaiškinsime, kokios šiuo metu yra studijų finansavimo galimybės ir ar atitinkate kriterijus jai gauti. Esant poreikiui, parekomenduosime privačias institucijas, teikiančias studijų paskolas. Padėsime sutvarkyti visą dokumentaciją, kuri garantuos poreikius atitinkančio finansavimo gavimą.