Kristofer Sterkel

Bocconi University (Italija) - Tarptautinė ekonomika ir finansai (Bakalauras)

"Vytauto dėka, kuris tuo metu dirbo Ego Perfectus stojimo procesas buvo labai paprastas ir aiškus, galėjau daugiau susikaupti ruošiantis brandos egzaminams. Esu dėkingas Vytautui už pagalbą ir paramą atsakant į visus iškilusius klausimus - taip pat ir studijų metu."

Jorūnė Budriūnaitė

University of Cambridge (Jungtinė Karalystė) - Gamtos mokslai (Bakalauras)

"UniExpert padėjo man įstoti į University of Cambridge nepaisant to, jog aš sumąsčiau ten stoti likus nedaug laiko iki termino ir man užpildyti visus reikalingus dokumentus pačiai per tokį trumpą laiką būtų buvę sudėtinga.."

Elzė Pinelytė

Science Po (Prancūzija) - Tarptautinis valdymas ir diplomatijos dvigubas diplomas kartu su Pekino universitetu. (Magistras)

"Esu nuoširdžiai dėkinga už visą Tavo pagalbą šiame stojimo procese - už kruopštų dokumentų sutvarkymą, kantrybę bei patarimus. Žiūrint atgal, tikrai nebūčiau pasirinkusi jokio kito žmogaus tvarkant stojimo reikalus, turi mano pasitikėjimą ir palaikymą toliau Tau augant specialisto kelyje. Sėkmės!"

Aleksandra Brylina

Imperial College London (Jungtinė Karalystė) - Pažangioji aeronautikos inžinerija (Magistras)

"Žinojau Vytautą, kaip specialistą kuris yra sukaupęs ilgą patirtį, todėl ir nusprendžiau stojant į pasaulinio lygio inžinerijos universitetus pasinaudoti jo paslaugomis. Visi procesai susiję su aplikacijomis, bei finansavimas buvo sutvarkyti nepriekaištingai, tad ačiū ir rekomenduoju!"

Vidmantė Jurgaitytė

University College London - UCL (Jungtinė Karalystė) - Farmokologija (Bakalauras)

"Prieš susipažindama su Vytautu kuris tuo metu dirbo dar Ego Perfectus įmonėje, kalbėjau su keturiais skirtingais šios srities specialistais. Vytautas patraukė geru kainos ir kokybės santykiu bei humoro jausmu. Esu tikra, kad su Vytauto pagalba patekau į geriausią vietą, į kokią galėjau patekti. Visiems dvejojantiems, galiu drąsiai rekomenduoti Vytautą kaip karjeros specialistą stojantiems į universitetą užsienyje."

Adomas Valiukevičius

Delft University of Technology TU Delft (Nyderlandai) - Kompiuterių mokslas ir inžinerija (Bakalauras)

"Atradau, atsirinkau ir įstojau į norimas studijas dėka Vytauto, kuris gelbėjo visuose procesuose nuo studijų atradimo, jų palyginimo iki dokumentų pridavimo bei apgyvendinimo. "

Paulius Razukevičius

Boston University (JAV) - Tarptautiniai santykiai ir ekonomika (Bakalauras)

"Su Vytautu susipažinau Ego Perfectus įmonėje ir konsultuojuosi jau penkerius metus ir tai dar ne pabaiga! Vytautas visada motyvuodavo siekti savo tikslo bei žengti toliau, kas leido įstoti į vieną prestižiškiausių universitetų JAV bei pasaulyje."

Nojus Bobinas

Technical University of Munich TUM (Vokietija) - Mechaninė inžinerija (Bakalauras)

"Labai padėjo su stojimais į užsienio universitetus. Nuo universitetų pasirinkimo ir motyvacinio laiško rašymo iki pat įstojimo. Dėka Vytauto pavyko įstoti į visus norimus universitetus, net ir į tuos kur nesitikėjau patekti. Dėkoju už profesionalų darbą. Linkėjimai iš TUM. "

Aleksandras Žuravliovas

Thomson Rivers University (Kanada) - Cheminė Biologija (Bakalauras)

"Pasirinkimų kelias nebuvo lengvas, kol nesusipažinau su Vytautu. Po ilgo svarstymo kas geriausiai atitiktų kainą ir kokybę rinkoje, Vytauto pagalba išsirinkome TRU universitetą Kanadoje. Visas procesas buvo sutvarkytas nuo a iki z, studijų paraiškos, apgyvendinimas ir pati svarbiausia detalė studijų viza "study permit" viskas buvo sutvarkyta idealiai, todėl nuoširdžiai rekomenduoju!"

Pranas Kraučiūnas

Science Po (Prancūzija) - Šiaurės Amerikos studijos (Bakalauras)

"Vytauto pagalba buvo neatsiejama mano paraiškos proceso dalis. Jis atliko visus techninius darbus, leisdamas man sutelkti dėmesį į studentų užduočių atlikimą, taip pat nuolat informavo mane ir vadovavo tarp skirtingų universitetų bei programų, sprendžiant nesuskaičiuojamai daug problemų, su kuriomis man reikėjo pagalbos. Lengva rekomenduoti kaip profesionalą savo srityje, taip pat kaip labai draugišką ir paslaugų žmogų kasdieniame gyvenime. 10/10. "

Justinas Plečkaitis

London School of Economics and Political Science (Jungtinė Karalystė) - Apskaita ir Finansai (Bakalauras)

"Susipažinau su Vytautu Ego Perfectus parodoje. Labai džiaugiuosi, kad dirbau būtent su Vytautu, nes jo pagalba buvo išties naudinga, o bendravimas praplėtė žinias apie pačius smulkiausius įvairių universitetų niuansus. Vytauto patirtis ir individualus žingeidumas jam leidžia atsakyti į klausimus apie universitetų aplikacijas nuo A iki Z, net jei vienu metu stojama į D. Britanijos, JAV ir Italijos universitetus."

Ieva Marija Tubutytė

University of Amsterdam (Nyderlandai) - Matematika. (Bakalauras)

"Džiaugiuosi Vytauto darbu, jis padėjo man apsispręsti ir išrinkti tinkamiausią universitetą man, bei sutaupė man daug brangaus laiko sutvarkydamas visą reikiamą dokumentaciją. Kilus skubiems klausimams Vytautas gan lanksčiai ir greitai atsakydavo, tad visos abejonės ir baimės buvo greitai išsklaidytos, ačiū ir sėkmės!"

Marta Bogdziewicz 

University of Groningen (Nyderlandai) - Tarptautinis verslas (Bakalauras)

"Ilgai galvojau apie pokyčius ir apsispręsti, bei pasirinkti padėjo Vytautas. Procesas ir kelias link esamo tikslo nebuvo lengvas, bet visgi po ilgų diskusijų ir galvojimo savo akademinę kelionę pradedu nuo Groningen universiteto. Ačiū Vytautui už visą darbą, padrąsinimus ir patarimus!"

Julija Dautartaitė

ESMOD Paris (Prancūzija) - Mados verslas ir komunikacija (Bakalauras)

"Šiu metu pradžioje buvau labai pasimetus, atsirado daug klausimų , kurias studijas pasirinkti bei kaip užsienio stojimų procesas vyksta. Vytauto dėka man šis procesas tapo aiškesnis ir lengvesnis, galejau daugiau demėsio skirti brandos egzaminams. Esu begalo dėkinga Jums už pagalbą, kantrybę ir patarimus. Džiaugiuosi, kad pasirinkau Vytauto pagalbą stojimo procese, dėl to galiu nuoširdžiai rekomenduoti ! "

Gerda Kalinkaite

University of Amsterdam (Nyderlandai) - Verslo administravimas (Bakalauras)

Baigiau vidurinę mokyklą Anglijoje, mokymosi sistemoje A-level, tad ieškojau kas nusimanytu ją ir pasiūlytu geriausius esamus variantus studijoms. Džiaugiuosi, kad susipažinau su Vytautu, jis man iškart pateikė tokių opcijų apie kurias ankščiau net nesvarsčiau. Taip pat proceso metu sutvarkė man JK "pre-settlement" statusą ir padėjo gauti studento paskolą Jungtinėje Karalystėje. Vytauto dėka įstojau į University of Amsterdam ir University of Bristol, po galutinės mūsų konsultacijos pasirinkau University of Amsterdam ir likau labai patenkinta. Tad 100% rekomenduoju Vytautą UniExpert.

Veronika Kaupaite

Dongseo University (Pietų Korėja) - verslo administravimas (Bakalauras)

"Džiaugiuosi, jog suradau Vytautą. Jis padėjo man išsirinkti tinkamą valstybinį universitetą Pietų Korėjoje, kurio programos būtų pilnai dėstomos anglų kalba. Visas procesas atrodė gan sudėtingas kadangi buvo daug neaiškumų dėl dokumentų ir stojimo sistemų. Vytautas pateikė man tikslų dokumentų sąrašą, gavus juos patikrino, bei pateikė tvarkingai mano aplikacijas,  per Korėjos valstybinę sistemą "jinhakapply". Gavus atsakymą, jog įstojau į Dongseo Universitetą, Vytautas  iškart padėjo susitvarkyti D-2 studentišką vizą. Esu be proto dėkinga už visą pagalba ir rekomenduoju!"

Aleksandras Šaraškinas

Denmark Technical University DTU (Danija) - Biotechnologijų inžinerija (Magistras)

''Su Vytautu jau pažįstami šešis metus, nuo to laiko kai dar būdamas dvyliktoku pirmą kartą atėjau į AMES konsultaciją dėl bakalauro studijų Anglijoje. Tačiau, po keturių metų, galutinai nusprendus jog šįkart noriu išbandyti magistrantūros studijas užsienyje, nedvejodamas kreipiausi pas Vytautą, žinant jo kompetenciją ir profesionalumą šiuo klausimu. Pasirinkus penkis aukštai vertinamus Europos universitetus pradėjome kartu judėti link užsibrėžto tikslo. Per trumpą laiką buvo išsiaiškinti pagrindiniai stojimo reikalavimai, surinkti reikalingi dokumentai, pakoreguoti motyvaciniai laiškai. Viskas vyko labai sklandžiai ir harmoningai dėka aiškių numatytų terminų, pastovaus komunikavimo ir iškilusių klausimų sprendimo. Iš savo patirties apie Vytautą galiu atsiliepti tik teigiamai ir rekomenduoju pas jį kreiptis, siekiant gauti visapusišką pagalbą stojant į bet kokį pasaulio universitetą!''

Emilė Lukoševičiūtė

Copenhagen Business School (Danija) - Verslo administravimas ir sociologija (Bakalauras)

"Atvykusi pas Vytautą tuo metu į Ego Perfectus, kaip ir dauguma dvyliktokų, nežinojau, ką tiksliai noriu studijuoti. Numaniau tik keletą sričių, kurios man patinka ir su kuriomis noriu sieti savo ateitį. Vytautas man padėjo išsiaiškinti ir apsispręsti, kas man labiausiai tinka, bei išsirinkti universitetą, kuris atitiko mano lūkesčius. Pasirinkau keletą variantų iš skirtingų šalių ir stojimas man pasirodė gana sudėtingas procesas, nes reikia žinoti šalies, universiteto reikalavimus ir niuansus. Vytautas padėjo išsigryninti priorieitus bei sudėliojo gaires, kuriomis remdamasi žinojau, ką daryti nutikus įvairioms situacijoms - turėjau savo pirminį ir atsarginį planą."


Ignas Zalieckas

Sorbonne University (Prancūzija)  - Humanitariniai ir Socialiniai mokslai (Bakalauras)

"Man reikėjo specifinės pagalbos, nes norėjau studijuoti studijų programą prancūzų kalba Prancūzijos valstybiniame universitete. Vytautas man padėjo ir sudėliojo visą procesą labai sklandžiai. Buvo labai daug abejonių dėl tikslių datų ir dokumentų, kuriuos reikia pateikti EU piliečiams, bet visos šios abejonės buvai išsklaidytos, o problemos išspręstos. Dabar sėkmingai studijuoju viename garsiausių Prancūzijos universitetų." 

Laurynas Ivanauskas

University of Warwick (Jungtinė Karalystė) - Verslo studijos (Bakalauras)

"Susipažinome su Vytautu, kai jis atstovavo Ego Perfectus įmonę. Jis yra žmogus, kuris visais atžvilgiais (savo darbu ir psichologiškai) padėjo man įstoti į norimą universitetą ir esu tikras, kad bet kuris pasirinkęs Vytauto paslaugas bus visiškai patenkintas. Net įstojus į universitetą Vytautas man labai padėjo, o tai labai palengvino situaciją, nes viskas buvo nauja ir nežinoma."

Tomek Koncanin

Rotterdam Erasmus University (Nyderlandai) - IBA Numerus Fixus (Bakalauras)

"Vytautas, remdamasis mano akademiniais pasiekimais, patarė man siekti aukščiausių tikslų, todėl pateikėme aplikacijas į universitetus, kurių stojimo procesas reikalavo įdėti daug papildomų pastangų įgyvendinant užduotis kuo kokybiškiau. Nuo pat pradžių buvo sudėliotas planas, ką turiu tiksliai padaryti, kaip viską daryti geriau bei ko galiu tikėtis. Remiantis Vytauto planu, pavyko įstoti į kelis geidžiamus universitetus, iš kurių galiausiai pasirinkau vieną konkurencingiausių verslo mokyklų - Rotterdam Business School - IBA (Numerus Fixus) ir esu tuo labai patenkintas. Labai rekomenduoju Vytautą studentams, kurie planuoja savo laiką ir nori gauti tikrai vertingų patarimų."

Justinas Žaliaduonis

Constructor University (Vokietija) - Fizika (Bakalauras)

"Susipažinau su Vytautu dar jam astovaujant Ego Perfectus ir labai rekomenduoju Vytautą, nes jo sukaupta patirtis padeda apsispręsti teisingai ir pasirinkti optimaliausią variantą bei susitelkti į pasiruošimą egzaminams, o ne dokumentų tvarkymą."

Goda Skiotytė

Amsterdam University College (Nyderlandai) - Liberal Arts & Science

"Vytautą radau Ego Perfectus įmonėje tuo metu jis mane nuramino, pagelbėjo ir vieta Amsterdam University College man buvo pasiūlyta labai greitai! Greitas susiorientavimas padedant stoti į mažai kam žinomą Liberal Arts and Sciences programą parodė jo lankstumą ir kokybišką darbą aukštojo mokslo sferoje."

Lukas Sudeikis

Paris School of Business (Prancūzija) - Verslo studijos (Bakalauras)

"Susipažinęs su Vytautu Ego Perfectus, gavau visą reikalingą informaciją, kur galiu įstoti su savo rezultatais. Jis taip pat padėjo visame procese įskaitant ir apgyvendinimą Prancūzijoje. Labai džiaugiuosi, jog Vytautas pagelbėjo man žengiant svarbų žingsnį savo karjeros link."

Jone Parchomenkaite 

BI Norwegian Business School (Norvergija) - Verslo administravimas (Bakalauras)

"Ačiū už nuostabų bei efektyvų darbą Vytautui padedant išsirinkti ir įstoti į norimą studijų programą BI Norwegian verslo mokykloje! Nuoširdžiai rekomenduoju! "

Neda Elena Salugaite

Geneva Business School (Barselona) - - Tarptautinė vadyba, skaitmeninė rinkodara (Bakalauras)

"Džiaugiuosi, jog susipažinau su Vytautu, jis ne tik išrinko ir palengvino visą stojimo procesą, bet ir pateikė pavyzdžius ko galiu tikėtis iš kiekvienos institucijos. Labai svarbus faktas jog Vytautas parinko instituciją kuri atitiktu mano asmenybę, mokymosi tipą ir užklasinę veiklą. Ženevos verslo institucija, bei pati Barcelona pilnai pateisino tiek akademinius tiek gyvenimo kokybės lūkesčius." 

Gordej Andrejenko

HSB Hochschule Bremen (Vokietija) - Laivyba ir Frachtavimas (Bakalauras)

"Stojau į Vokietijos valstybinį universitetą, todėl žinojau, jog laukia labai painus kelias, norint viską sutvarkyti teisingai. Vytautas pagelbėjo mano vyresniajam broliui, todėl nusprendžiau į jį kreiptis, kaip į patikimą specialistą. Jis padėjo man viską sutvarkyti laiku ir, nors ir maniau, jog nespėsiu, viskas pavyko idealiai." 

Kamile Žekonytė

Radboud University (Nyderlandai) - Biologija (Bakalauras)

"Turėjau daug abejonių dėl tam tikrų egzaminų nelaikymo stojant į Biologijos studijas Olandijoje, nes dauguma reikalavimų universitetų reikalavimų atrodė neaiškiai. Vytautas padėjo viską išsiaiškinti iki galo ir net iškilus nesklandumams, pateikė visą reikalingą info universitetui apie mūsų švietimo sistemos pasikeitimus, kas lėmė priėmimą. Tad džiaugiuosi įstojusi į maksimaliai gerą variantą ir rekomenduoju."

Domas Užpolevičius

MCI | The Entrepreneurial School (Austrija) - Verslo administravimas (Bakalauras)

"Kandagi imdavausi dirbti su ne tradiciniais projektais, norėjau mokytis tik ten, kur suteikiamos žinios iškart naudojamos darbo rinkoje. Šiuo klausimu man labai padėjo Vytautas, padėjęs įstoti į norimą MCI instituciją Austrijoje. Aš myliu kalnus ir ekstremalų sportą, tad visada svajojau ten pagyventi. Vytauto suteikta pagalba buvo visokeriopa: nuo aplikacijų, iki rašto darbų patikrinimo ir ištaisymo maksimaliam įvertinimui. Esu labai patenkintas jo darbu ir rekomenduoju."

Augustas Kapleris

University of Portsmouth (Jungtinė Karalystė) - Skaitmeninis marketingas (Bakalauras

"Ieškojau dviejų dalykų, skaitmeninio marketingo studijų, ji būtų paremta praktika, bei kur galėčiau tęsti toliau sportuoti ir neapleisti savo futbolo įgūdžių. Kartu su Vytautu išsirinkome man optimaliausią variantą. Visas kitas procesas, kaip motyvacinio laiško ruošimas, aplikacijos, viza ir apgyvenimas buvo sklandus. Tad ačiū ir rekomenduoju. "

Eivydas Baravykas

University of Amsterdam (Nyderlandai) - Verslo administravimas (Bakalauras)

"Esu labai patenkintas UniExpert ypač Vytauto darbu, dirbome iki kol gavau norimą rezultą ir patekau į maksimaliai gerą variantą atsižvengiant į mano asmeninius norus. Labai rekomenduoju, Vytautas visada randa išeitį!."