Alpadia French and German language camps in Switzerland

Mūsų kalbų stovyklose Šveicarijoje aukštos kokybės mokymas derinamas su nuotykiais ir tyrinėjimais. Greitai tobulėsite praktiškai pritaikydami vokiečių, prancūzų ar italų kalbą smagių ekskursijų ir veiklos kupinų popietių metu su naujais draugais mūsų vasaros kalbų stovyklose. KODĖL VERTA RINKTIS MŪSŲ KALBŲ STOVYKLAS

MOKYMO PROGRAMA JAUNIESIEMS

Lavinkite savo kalbėjimo, gramatikos, klausymo, skaitymo ir rašymo įgūdžius ir mokykitės naujo žodyno, vadovaudamiesi specialiai jauniesiems skirtomis mokymo programomis. Studentai gali pasirinkti papildomas privačias arba intensyvias klases, kad pasiektų sparčią pažangą.

PROJEKTINIS MOKYMASIS

Mūsų kalbų kursai apima specialų projekto kalbos modulį, kad studentai dirbtų kartu kurdami savo kūrinius, skatindami bendradarbiavimą ir projektų valdymą. Projektai apima vaizdo įrašų kūrimą, komiksų rašymą, pjesių režisūrą ir kt.

EKSKURSIJOS IR UŽSIĖMIMAI

Organizuojame įvairius popietinius ir vakarinius užsiėmimus – nuo ​​įvairių sporto šakų iki maisto gaminimo pamokų, taip pat įdomių ekskursijų į netoliese esančius miestus, muziejus ir pramogų parkus, suteikdami savo mokiniams visas galimybes smagiai praleisti laiką, susirasti naujų draugų ir lavinti savo kalbos įgūdžius.

NAKVYNĖ IR MAITINIMAS

Mūsų jaunų studentų rezidencijose ir namuose laikomės griežtos saugos ir saugumo politikos. Į kainą įskaičiuotas visas maitinimas, galime patenkinti įvairius mitybos poreikius.