ENDELBERG

Ši mokykla yra įsikūrusi Šveicarijos Engelbergo centre, kurį sudaro atnaujintas XII amžiaus benediktinų vienuolynas. Šiuolaikinės patalpos su miegamaisiais su vienviečiais ir dviem atskiromis lovomis, erdviomis klasėmis, žaidimų erdvėmis ir puikiomis vidaus ir lauko sporto galimybėmis, įskaitant teniso kortus. Mokiniai gali mėgautis vasaros laikotarpiu Engelberge su įvairaus pobūdžio veiklomis, tokiomis kaip kelionės į Ciurichą, Liucerną, Lido ar Berną.


  • Amžiaus grupė: 10-17 metų
  • Kurso trukmė: 1 savaitė / 2 savaitės
  • Kaina:  CHF 1610 / CHF 2970
  • Valandos per savaitę: 15 valandų
  • Lokacija: Endelbergas

Mokestis apima apgyvendinimą, maitinimą, pamokas, bendruosius sporto užsiėmimus, veiklas ir renginius, visas standartines išvykas, įskaitant įėjimo mokesčius, Wi-Fi, savaitinę skalbyklos paslaugą.


Ekskursijos ir užsiėmimai po pamokų:

Engelbergo regione gausu lauko ir kultūrinės veiklos. Mūsų smagioje programoje yra įvairių dalykų, kuriuos reikia nuveikti, ir lankytinų vietų. Nuo Alpių kraštovaizdžio iki kultūrinių atradimų, nuo apsipirkimo iki ekskursijų – vasarą Engelberge niekada nenuobodžiausite.


Papildoma Informacija:

Išsamesnė informacija apie stovyklų kainas, datas ir Jums rūpimus klausimus teikiama užsiregistravus į individualią konsultaciją.