MONTREUX-RIVIERA

Tarp ežero ir kalnų esantis regionas aplink Ženevos ežerą siūlo išskirtinį sportinės ir kultūrinės veiklos spektrą. Dalyvaukite kalbos kursuose paaugliams Montrė ir pasinaudokite unikalia galimybe išmokti prancūzų kalbos viename gražiausių Šveicarijos regionų. Mūsų vasaros kursai Šveicarijoje siūlo įspūdingą programą su visame pasaulyje žinomais kultūros renginiais, laisvalaikio veiklą lauke ir išvykomis į Caillers šokolado gamyklą, Gruyères kaimą, Vevey ir Lozaną.


  • Amžiaus grupė: 13-17 metų
  • Kurso trukmė: 1 savaitė / 2 savaitės
  • Kaina:  CHF 1575 / CHF 2820
  • Valandos per savaitę: 15 valandų
  • Lokacija:  Montreux

Mokestis apima apgyvendinimą, maitinimą, pamokas, bendruosius sporto užsiėmimus, veiklas ir renginius, visas standartines išvykas, įskaitant įėjimo mokesčius, Wi-Fi, savaitinę skalbyklos paslaugą.


Ekskursijos ir užsiėmimai po pamokų:

Nuostabi Alpadia Montreux-Riviera vieta, prie ežero ir kalnų papėdėje, siūlo daugybę jaudinančių užsiėmimų. Darbo dienų popietės skirtos sportinei, kūrybinei ir kultūrinei veiklai, suteikiant galimybę atrasti šį nuostabų regioną, smagiai praleisti laiką ir panaudoti savo prancūzų kalbos įgūdžius.


Papildoma Informacija:

Išsamesnė informacija apie stovyklų kainas, datas ir Jums rūpimus klausimus teikiama užsiregistravus į individualią konsultaciją.