LUISS University

 Magistro studijos (nuotolinės)


Luiss universitetas gali pasigirti 14-ta vieta QS pasaulio reitinge Politikos ir tarptautinių studijų srityje ir tarp 50 geriausių universitetų Vadybos bei Teisės sferose. Tai pirmasis privatus universitetas Italijoje, taip pat esantis tarp 1% geriausių universitetų verslo ir vadybos srityje. Be to, Luiss universitetas yra tarp "Financial Times" šimtuko geriausių vadybos programų.

"Skaitmeninio marketingo" programa suteikia studentams visapusišką įgūdžių rinkinį, reikalingą suprasti ir valdyti vis sudėtingesnes rinkas. Studijų metu bus mokomasi pagrindinių ir pažangiausių marketingo koncepcijų ir ugdomi gebėjimai teigiamai veikti visuomenę. Detaliau apie programą.

"Strateginio valdymo" programa suteikia studentams visapusišką įgūdžių rinkinį, reikalingą suprasti ir valdyti vis sudėtingesnę korporatyvinę ir rinkos aplinką.  Programa ne tik suteikia pagrindinį ir pažangų vadybos principų supratimą, bet ir ugdo būtinus įgūdžius, kurie studentams leidžia aktyviai prisidėti prie organizacijų, pramonės sektorių ir regionų ekonomikos augimo, taip pat plačiau - visuomenės plėtros. Detaliau apie programą.

Sužinokite apie visą aplikavimo procesą ir galimas stipendijas!