Vokietija

Vokietijoje vykstančios vasaros stovyklos siūlo įvairias edukacines ir pramogines programas, kurios yra skirtos ne tik vokiečių kalbos mokymuisi, bet ir kultūriniam bei asmeniniam tobulėjimui. Šios stovyklos yra puiki galimybė jaunimui iš viso pasaulio patobulinti kalbos įgūdžius, susipažinti su turtinga Vokietijos istorija ir kultūra, bei užmegzti naujas tarptautines draugystes. Dalyviai gali rinktis iš platų programų spektro, įskaitant mokslą, meną, sportą ir technologijas, kurios vyksta įvairiose Vokietijos vietose - nuo istorinių miestų iki gražių kaimo vietovių. Administravimas ir kelionės organizavimas

Mes pasirūpinsime visa administracine dalimi, nuo atvykimo iki išvykimo, užtikrindami, kad kelionė ir viešnagė stovykloje vyktų sklandžiai ir be jokių rūpesčių. Mūsų klientai gali jaustis ramūs, žinodami, kad visi organizaciniai klausimai yra mūsų rankose.

Individualus dėmesys kiekvienam dalyviui

Mūsų rekomenduojamos stovyklos pasižymi mažomis grupėmis ir aukštos kvalifikacijos vadovais, todėl kiekvienas vaikas gauna individualų dėmesį ir pagalbą, ugdant savo gebėjimus ir talentus.

Aukštos kokybės ugdymo programos

Siūlomos stovyklos yra sukurtos remiantis naujausiais švietimo metodais, skatinančiais kūrybiškumą, kritinį mąstymą ir savarankiškumą, kad vaikai ne tik mokytųsi, bet ir turiningai leistų laiką.

Tarptautinė aplinka

Stovyklose vaikai turi galimybę bendrauti su įvairių šalių atstovais, lavindami užsienio kalbų įgūdžius ir supratimą apie skirtingas kultūras, kas yra nepaprastai vertinga jų asmeniniam ir profesiniam augimui.

Saugi ir draugiška aplinka

Visos mūsų rekomenduojamos stovyklos yra griežtai kontroliuojamos dėl saugumo ir komforto, užtikrinant, kad kiekvienas vaikas jaustųsi saugus ir mylimas.

Platus veiklų spektras

Stovyklose siūloma įvairių veiklų, nuo sporto iki meno ir mokslo, leidžiančių vaikams rasti tai, kas jiems labiausiai patinka, ir tobulinti savo įgūdžius.