Japonija

Vasaros stovyklos Japonijoje siūlo jaunimui unikalią galimybę išmokti japonų kalbą ir panerti į šios nuostabios šalies kultūrą. Įsikūrusios žavinguose miestuose, tokiose kaip Kobe, šios stovyklos derina aukštos kokybės kalbų pamokas su įvairiomis kultūrinėmis ir laisvalaikio veiklomis, suteikdamos moksleiviams nepakartojamą patirtį. Nuo tradicinių meno dirbtuvių iki ekskursijų po istorines vietas, dalyviai gilinasi į Japonijos istoriją, tradicijas ir šiuolaikinį gyvenimą, tuo pačiu užmezgdami naujas tarptautines draugystes. Vasaros stovyklos Japonijoje – tai puiki proga mokytis, tyrinėti ir atrasti, leidžianti jaunimui augti ir plėtoti pasaulio suvokimą. Administravimas ir kelionės organizavimas

Mes pasirūpinsime visa administracine dalimi, nuo atvykimo iki išvykimo, užtikrindami, kad kelionė ir viešnagė stovykloje vyktų sklandžiai ir be jokių rūpesčių. Mūsų klientai gali jaustis ramūs, žinodami, kad visi organizaciniai klausimai yra mūsų rankose.

Individualus dėmesys kiekvienam dalyviui

Mūsų rekomenduojamos stovyklos pasižymi mažomis grupėmis ir aukštos kvalifikacijos vadovais, todėl kiekvienas vaikas gauna individualų dėmesį ir pagalbą, ugdant savo gebėjimus ir talentus.

Aukštos kokybės ugdymo programos

Siūlomos stovyklos yra sukurtos remiantis naujausiais švietimo metodais, skatinančiais kūrybiškumą, kritinį mąstymą ir savarankiškumą, kad vaikai ne tik mokytųsi, bet ir turiningai leistų laiką.

Tarptautinė aplinka

Stovyklose vaikai turi galimybę bendrauti su įvairių šalių atstovais, lavindami užsienio kalbų įgūdžius ir supratimą apie skirtingas kultūras, kas yra nepaprastai vertinga jų asmeniniam ir profesiniam augimui.

Saugi ir draugiška aplinka

Visos mūsų rekomenduojamos stovyklos yra griežtai kontroliuojamos dėl saugumo ir komforto, užtikrinant, kad kiekvienas vaikas jaustųsi saugus ir mylimas.

Platus veiklų spektras

Stovyklose siūloma įvairių veiklų, nuo sporto iki meno ir mokslo, leidžiančių vaikams rasti tai, kas jiems labiausiai patinka, ir tobulinti savo įgūdžius.