Sporto stipendijos JAV - Kanada

Vienas iš būdų įgyti aukšto lygio išsilavinimą ir tęsti sportinę karjerą pasauliniu mastu - sporto stipendijos, kurias skiria JAV ir Kanados universitetai bei mokyklos. Pasinaudodami universitetų ir mokyklų finansavimu, talentingi atletai gali prisijungti prie vietos sporto komandų ir mokytis prestižinėse mokymo įstaigose. Universitetai ir mokyklos taip paįvairina savo kultūrinę aplinką bei pagerina vietos komandų rezultatus sporto turnyruose.

Stipendijos gavimo kriterijai

Sporto stipendijai gauti yra reikalingas sportinių pasiekimų įrodymas, kalbos žinių egzaminas bei, pagal universiteto ar mokyklos nustatytą lygį, pakankami akademiniai rezultatai. Sporto pasiekimų įrodymu laikomi individualaus sporto varžybų laimėjimai ir komandinio sporto vaizdo įrašai, kurie leidžia įvertinti būsimo studento meistriškumą. Kalbos žinioms įrodyti reikalingas TOEFL egzaminas.

Stipendijos dydis

Mokyklų stipendijos dažniausiai padengia 50-85 proc. bendros mokslo kainos, įskaitant apgyvendinimo ir maitinimo kaštus. Universitetų stipendijos siekia 10-100 proc. studijų kainos, taip pat įskaitant ir gyvenimo bei maitinimo išlaidas. Finansinė parama skiriama daugybei komandinių ir individualaus sporto sričių - nuo krepšinio iki gimnastikos ar vandens sporto.

Paprastai stipendija yra suteikiama vieneriems akademiniams metams bei pratęsiama kasmet. Daugelis universitetų taip pat suteikia galimybę dirbti studentams, kuriems reikalingos papildomos pajamos.

Esate talentingas atletas? Pasinaudokite galimybe įgyti bene geriausią pasaulyje išsilavinimą už prieinamą kainą. Registruokitės konsultacijai ir sužinokite, kokie jūsų šansai gauti sporto stipendiją, kokius žingsnius reikės atlikti ir kam pasiruošti jau nuvykus į JAV ar Kanadą.