Salamanca

"Salamanca Camp" siūlo unikalią patirtį istoriniame Salamankos mieste, žinoma dėl savo universiteto ir kultūrinio paveldo. Stovykla derina kalbų mokymąsi su kultūrinėmis ekskursijomis, suteikdama jaunimui galimybę išmokti ispanų kalbą autentiškoje aplinkoje.


  • Amžiaus grupė: 5-18 metų
  • Kurso trukmė: 1-6 savaitės
  • Kaina:  Nuo €995 už savaitę
  • Lokacija: Salamanka

Mokestis apima apgyvendinimą, maitinimą, pamokas, bendruosius sporto užsiėmimus, veiklas ir renginius, visas standartines išvykas, įskaitant įėjimo mokesčius, Wi-Fi, savaitinę skalbyklos paslaugą.


Ekskursijos ir užsiėmimai po pamokų:

"Enforex" vasaros stovyklos programa yra įvairi ir pritaikyta skirtingoms amžiaus grupėms. Po rytinių kalbų pamokų stovykla siūlo kūrybiškas menų ir amatų veiklas, lyderystės užsiėmimus su įdomiais iššūkiais, solidarumo veiklas, kurios prisideda prie bendruomenės ir gamtos gerovės, bei įvairias smagumo garantuotas veiklas su talentų šou, flash mob pasirodymais ir teminiais vakarais. Tai užtikrina, kad kiekvienas stovyklautojas rastų įdomią ir prasmingą veiklą, prisidedančią prie nepakartojamos vasaros patirties.


Papildoma Informacija:

Išsamesnė informacija apie stovyklų kainas, datas ir Jums rūpimus klausimus teikiama užsiregistravus į individualią konsultaciją.