Model United Nations

,,Model United Nations'' programa leidžia studentams simuliuoti Jungtines Tautas tarptautinėse konferencijose. Tikslas - gerinti anglų kalbos įgūdžius ir plėsti žinias apie pasaulį, taip pat lavinti svarbius gyvenimo įgūdžius, tokius kaip derybos ir lyderystė. Studentai atstovauja priskirtoms šalims, tyrinėja jų ekonomiką, politiką ir kultūrą, siekdami rasti sprendimus didžiausioms pasaulio problemoms. Galutinis tikslas - kurti oficialias rezoliucijas, skirtas spręsti tarptautines problemas naudingas visoms šalims.


  • Amžiaus grupė: 15-21 metų
  • Kurso trukmė: 2 savaitės
  • Kaina:  $3,260
  • Lokacija: St. John's University, Queens Campus, New York, JAV

Mokestis apima apgyvendinimą, maitinimą, pamokas, bendruosius sporto užsiėmimus, veiklas ir renginius, visas standartines išvykas, įskaitant įėjimo mokesčius, Wi-Fi, savaitinę skalbyklos paslaugą, oro uosto pervežimą. 


Pagrindiniai aspektai:

  • Interaktyvios pamokos -  skirtos gilinti dalyvių supratimą apie Jungtinių Tautų veiklą. Dalyviai tyrinėja JT funkcijas ir mokosi atstovauti skirtingoms šalims, gebėdami išreikšti savo nuomonę ir dalyvauti diskusijose, nagrinėdami pasirinktas pasaulio problemas.
  • Programos tikslas - ugdyti įvairių sričių gyvenimo įgūdžius, kurie leistų dalyviams aktyviai dalyvauti sprendžiant aktualias pasaulio problemas per formalias rezoliucijas. Svarbiausi mokymo aspektai apima derybų, lyderystės, kalbėjimo, kritinio mąstymo, diplomatinės kompetencijos ir tyrimų rašymo įgūdžių lavinimą.
  • Bendrosios asamblėjos simuliacija - esminis mokymo metodas, kurio metu dalyviai taiko įgytas žinias realioje JT veiklos simuliacijoje. Tai suteikia jiems praktinę patirtį ir leidžia išbandyti savo sugebėjimus sprendžiant iššūkius, su kuriais susiduria tarptautinė bendruomenė. Ši programa siekia ugdyti ateities lyderius, turinčius įvairias kompetencijas, reikalingas globaliam bendradarbiavimui ir pasaulio problemų sprendimui.


Papildoma Informacija:

Išsamesnė informacija apie stovyklų kainas, datas ir Jums rūpimus klausimus teikiama užsiregistravus į individualią konsultaciją.