Leadership Program

Leadership Program yra skirta jaunimui nuo 12 iki 18 metų, ieškančiam iššūkių, norinčiam plėsti akiratį ir kurti draugystes, peržengiančias kultūrų ir sienų ribas. Programa apima lauko sportus, komandos formavimo užsiėmimus, edukacines dirbtuves, kalbų mokymą ir įžvalgias svečių kalbas. Programa vyksta moderniose ir prestižinėse Madrido Francisco de Vitoria universiteto patalpose. Dalyviai turės galimybę išbandyti įvairias įdomias ir išskirtines ispaniškos kultūros veiklas bei ekskursijas. Tai puiki proga pasistūmėti ribas, atrasti paslėptą potencialą ir kurti atsiminimus, kurie formuos asmenybę. Dalyviai taps aktyvios ir tarptautinės bendruomenės dalimi, ugdydami lyderystės įgūdžius, komandinį darbą ir asmeninį tobulėjimą.  • Amžiaus grupė: 12-18 metų
  • Kurso trukmė: 2 savaitės
  • Kaina:  €2,990
  • Lokacija: Madridas

Mokestis apima apgyvendinimą, maitinimą, pamokas, bendruosius sporto užsiėmimus, veiklas ir renginius, visas standartines išvykas, įskaitant įėjimo mokesčius, Wi-Fi, savaitinę skalbyklos paslaugą.


Papildoma Informacija:

Išsamesnė informacija apie stovyklų kainas, datas ir Jums rūpimus klausimus teikiama užsiregistravus į individualią konsultaciją.