Vasaros stovyklos apie kurias niekas nekalba.

11/26/2022

Dažnai abiturientai svarsto apie galimybę patekti į geriausius universitetus Europoje ir už jos ribų. Tačiau, kokia akademinė aplinka juos sups, ir ar tikrai pasirinktas dalykas jiems patiks - susimąsto ne visi. UniExpert rekomenduoja rinktis konkurencingas ir naudingas užsienio vasaros stovyklas. 

Bocconi University (Bocconi Summer School)

Vienas geriausių finansų ir ekonomikos universitetų Europoje, pripažintas daugumoje žinomiausių reitingavimo puslapių. Bocconi Universitetas organizuoja stovyklą, į kurią, vien sumokėti pinigai, vietos negarantuoja. Tam yra speciali atranka, kurios metu bus atrenkami gabiausi mokiniai, kurie stovyklos metu galės pasirinkti 2 dalykus, į kuriuos, gilinsis labiausiai. Tai padės ne tik pagilinti mėgstamo dalyko žinias, bet ir kai kuriems padės suprasti ar tai išties juos dominanti sritis ir ar jie taip įsivaizdavo studijų procesą.

Dalykų sąrašas: Komunikacija ir Reklama; Kompiuterinės Technologijos; Skaitmeninė Rinkodara; Ekonomika; Verslumas; ES už Tvarią Globalizaciją; Finansai, Žaidimų Teorija; Tarptautinė Politika; Prabanga ir Mada; Robotika ir Dirbtinis Intelektas; Strategija.

Kaina: 1300 Eur.

Laikotarpis: 2 savaitės.

Lokacija: Italija, Milanas.

Sciences Po

Šis universitetas yra vienas žinomiausių pasaulyje Politikos ir Socialinių Mokslų programose. Priėmimas į šį universitetą yra labai konkurencingas, tad atranka į stovyklas yra taip pat rimta. Kiekvienais metais "Sciences Po" priima mokinius iš viso pasaulio. Pirmoji programos savaitė vyksta "Sciences Po" Reims miestelyje, o paskutinė savaitė - Paryžiuje. Verta paminėti, jog studentai stovyklos metu yra apgyvendinami prie pat universiteto. Ši vasaros programa leidžia susipažinti su prestižine aplinka, patirti universiteto gyvenimą, bei susipažinti su "Sciences PO" dėstytojais.

Kaina: € 4 830,-

Trukmė: 2 savaitės.

Lokacija: Prancūzija - Reims, Paryžius.

HEC Paris

Tai yra pirmaujanti prestižinė verslo mokykla. Ji buvo išrinkta "Financial Times" Nr. 1 verslo mokykla Europoje. Mokykla neturi Bakalauro programos, tačiau turi savo lyderystės stovyklą 15-18 metų mokiniams. HEC Paryžiaus jaunimo lyderystės stovykloje mokiniai gaus naudos iš konkurencingos, įkvepiančios, interaktyvios ir tarptautinės aplinkos, kurioje jie stiprins savo lyderystės ir vadovavimo įgūdžius, bei mąstymą. HEC misija yra įgalinti šiuolaikinį jaunimą tapti savimi pasitikinčiais ir veiksmingais komunikatoriais, bei sąmoningais ir socialiai atsakingais lyderiais.

Kaina: € 2900,-

Trukmė: 1 savaitė

Lokacija: Prancūzija, Paryžius.


Ivy Lygos Vasaros stovykla

SAT vasaros stovykla yra gyvenamoji akademinė programa, skirta paruošti tarptautinius aukštųjų mokyklų studentus stojant į Ivy Lygos Amerikos universitetus.

4 savaičių programa vykdoma Harvardo ir MIT fakultetuose Bostone, kurios metu yra suplanuotas savaitgalio vizitas į New York'ą. Programos metu bus ne tik ruošiamasi SAT egzaminui, bet taip bus aptariami visi aplikacijų į universitetus klausimai. Mokiniai turės galimybę ir pabendrauti su Harvardo ir MIT Masačusetso technologijos instituto profesoriais. Taip pat po paskaitų mokiniai galės dalyvauti garsių įmonių dirbtuvėse, kaip Google ir Microsoft verslumo + Inovacijų renginiuose bei susipažinti su Bostono srities startuoliais. World Education sukviečia studentus iš daugiau nei 40 šalių ir JAV šiam nuostabiam vasaros nuotykiui!

Kaina: $6,995,-

Trukmė: 4 savaitės

Lokacija: JAV - Bostonas, Niujorkas, Masačusetsas