Skaitmeninių brandos atestatų tvirtinimo būdai stojant į užsienio universitetus

07/19/2023

Norėčiau priminti ir papildyti informaciją apie būdus, kaip gauti patvirtinimą, kad notaras sutiks tvirtinti Jūsų dokumentą.

  1. Mokyklos patvirtinimas - mokykla ant Jūsų skaitmeninių kopijų gali uždėti savo antspaudą ir parašą. Tada šį dokumentą galėsite drąsiai nešti į vertimų biurą, kuris turi savo notarą.

  2. Švietimo ministerijos patvirtinimas - ši informacija buvo patvirtinta tik vakar. Jūsų skaitmenines kopijas galite siųsti Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos (ŠMSM) administracijai el. paštu: info@nsa.smm.lt, sukuriant prašymą laisva forma. Po patikrinimo ŠMSM atsiųs Jums skaitmeninį dokumentą, kurį kartu su brandos atestatu galėsite pateikti notarui ir viskas bus patvirtinta.

Pavyzdys laiško laisva forma:

Gavėjas: info@nsa.smm.lt

Tema: Brandos atestato autentiškumo patvirtinimas notarui

Sveiki,

Prašau atsiųsti patvirtinimą, kad mano atestatas yra tikras, ir aš galėčiau jį perduoti vertimui su notaro patvirtinimu, kurį naudosiu stojant į užsienio universitetus. Ačiū.

Pastaba: dėl ŠMSM patvirtinimo nėra aišku kiek laiko jie trunka atsiųsti šį patvirtinimą, tad greičiausias būdas gauti patvirtinimą būtų pasinaudojant mokyklos štampu.

Jei vis dar kyla sunkumų teisingai pasitvirtinant ir išsiverčiant atestatą, galite parašyti: vytautas@uniexpert.lt !