ICEF Amsterdam aukštojo mokslo paroda 2023

10/05/2023

UniExpert dalyvavo aukštojo mokslo parodoje ICEF Amsterdam 2023. Tai ne pirmas kartas, kai skyrėme laiko analizuodami svarbiausius ir įdomiausius universitetus parodoje. Žemiau matysite įdomesnių universitetų, su kuriais susitikome, sąrašą. 

🇨🇭 University of St.Gallen - EMBA (ETH Zurich + University of St.Gallen): kaip socialiai atsakingas, visapusiškai išsilavinęs XXI amžiaus lyderis, visiškai pasirengęs ir gebantis kelti iššūkį įsitvirtinusiam mąstymo būdui, veiksmams ir įtraukti kitus nuolat mokytis, atmokytis ir iš naujo mokytis.

🇮🇹 Universita Campus Bio-Medico di Roma - International Medicine: šis universitetas yra žinomas dėl savo tarptautinės medicinos programos, kurioje studentai gali gauti aukščiausio lygio švietimą.

🇳🇱 University of Twente: šis universitetas yra žinomas dėl mokslinių tyrimų inžinerijoje ir technologijoje. Jis siūlo inovatyvias programas, kurios padeda studentams pasirengti technologijų pasauliui.

🇫🇷 Panthéon-Assas University Paris II: Teisės mokykla, priklausanti Paryžiaus universitetui. Ši mokykla yra žinoma dėl savo aukšto lygio teisės programų ir yra viena iš geriausių teisės mokyklų Europoje.

🇫🇷🇬🇧🇪🇸 IÉSEG School of Management: dabar studentas turi galimybę mokytis už tą pačią mokymo įmoką 3 skirtingose šalyse - Prancūzijoje Paryžiuje, JK Šefilde ir Ispanijoje Barselonoje, ir gauti 3 skirtingus diplomus.