Nemokami nuotoliniai kursai

Nemokamas Harvard University kursas  supažindina su kompiuterių mokslu ir programavimo menu.

Nemokamas Georgia Tech University kursas parengia studentus suprasti verslo analitiką ir tapti šių sričių lyderiais verslo organizacijose.

Nemokamas Tokyo Tech Universitety kursas: Išmok pagrindinių mechanikos inžinerijos pagrindų.

Nemokamas kursas: Sužinokite apie įvairius ir besikeičiančius skaitmeninės rinkodaros metodus.

Nemokamas MIT kursas apie biochemijos, genetikos, molekulinės biologijos, rekombinantinės DNR, genomikos ir racionalios medicinos pagrindus.

Nemokamas MIT kursas: kaip investuotojai, kreditoriai ir kiti vartotojai analizuoja finansines ataskaitas, kad įvertintų įmonės veiklą? Sužinokite finansinę apskaitą, kaip skaityti finansines ataskaitas ir kaip rinkti vertinimo modelių įvestis.

Nemokamas Berkeley kursas: Įvadas į akademinį rašymą besimokantiems anglų kalbos, daugiausia dėmesio skiriant esė kūrimui, gramatiniam taisyklingumui ir savarankiškam redagavimui.

Šis MOOC skirtas asmenims, kurie nori atrasti karjeros galimybes ir nuotykius, kuriuos gali patirti svetingumo ir turizmo industrijoje.

Nemokamas TU Delft kursas: Atraskite skraidymo mokslą tyrinėdami aeronautiką, aerodinamiką ir skrydžio mechaniką. Šis kursas ypač pravers stojantiems į šį TOP universitetą.

Testai ir pasiruošimas

IELTS yra vienas populiariausių ir žinomiausių anglų kalbos testų kurį pripažįsta viso pasaulio universitetai, išbandyk savo jėgas ir pasitikrink žinias iš anksto. 

Nemokama IELTS testo pasiruošimo medžiaga.

SAT testas yra dažniausiai naudojamas stojant į JAV, Kanados ir Europos TOP universitetus kuris susideda iš Matematikos ir įrodymais pagrįstu skaitymu ir rašymu.

Dirbtinio intelekto įrankiai padėsiantys, mokykloje, studijose ir kasdieniame gyvenime. 

Jeigu turite sunkumų kurdami motyvacinį laišką ir nežinote nuo ko pradėti, šis motyvacinio planas jus tikrai padės. 

Konkursas "Kitas100" skirtas paremti išvykstančiuosius studijuoti ar studijuojančius geriausiose pasaulio aukštosiose mokyklose.