International Summer School

"International Summer School" programa Barselonoje ne tik supažindina dalyvius su verslo studijomis, bet ir leidžia jiems mėgautis nepakartojama vasaros atostogų patirtimi viename iš įdomiausių Europos miestų. Programos esmė - įgyti pagrindinius verslo įgūdžius ir tuo pačiu mėgautis Barselonos gyvenimo įvairove. ES praktinis požiūris užtikrina, kad studentai ne tik gaus teorinių žinių, bet ir praktiškai pritaikys jas interaktyviuose seminaruose, įmonių projektuose ir atvejų analizėse. Dalyviai taip pat įsitraukia į socialinę, kultūrinę ir sportinę veiklą, kuri ne tik praturtina jų vasaros dienas, bet ir leidžia geriau pažinti Ispanijos kultūrą. Viena iš didžiausių programos privalumų - tarptautinė patirtis. Studentai susitinka su bendraminčiais iš viso pasaulio, kurdami tarptautinius ryšius ir užmegzdami draugystes. Tai ne tik mokymasis, bet ir galimybė plėtoti visą gyvenimą trunkančius draugysčių tinklus. "International Summer School"  Barselonoje - tai vieta, kur mokslai, pramogos ir tarptautinis bendravimas susijungia, suteikdami unikalią galimybę patirti Barselonos gyvenimo įvairovę.


  • Amžiaus grupė:  16-19 metų
  • Kurso trukmė: 2 savaitės
  • Kaina: €3,150
  • Lokacija: EU Business School, Barselona, Ispanija

Mokestis apima apgyvendinimą, maitinimą, pamokas, bendruosius sporto užsiėmimus, veiklas ir renginius, visas standartines išvykas, įskaitant įėjimo mokesčius, Wi-Fi, savaitinę skalbyklos paslaugą, oro uosto pervežimą.


Papildomos veiklos ir ekskursijos:

Programoje dalyviai gali džiaugtis įvairiomis papildomomis veiklomis, pradedant sveikinimo ir atsisveikinimo vakarėliais, kurie leis jiems artimiau susipažinti ir sukurti tarpusavio ryšius. Ekskursijos autobusu po miestą suteiks galimybę susipažinti su vietinem apylinkėm ir svarbiausiais lankomaisiais objektais. Mokiniai taip pat turės galimybę apsilankyti įspūdinguose vietiniuose objektuose, tokiuose kaip Sagrada Família, akvariumas ir CosmoCaixa mokslo muziejus. Tai ne tik suteiks išsilavinimą, bet ir paliks neišdildomus įspūdžius. Aktyviam laiko leidimui skirtos veiklos apima paplūdimio tinklinį, baidarėmis plaukiojimą, lazerinį žymeklį, boulingą ir vidaus kartingą, kurie praturtins programa ir suteiks adrenalino dozę. Katamarano plaukiojimo išvyka leis mėgautis jūros grožiu iš unikalaus perspektyvos.


Papildoma Informacija:

Išsamesnė informacija apie stovyklų kainas, datas ir Jums rūpimus klausimus teikiama užsiregistravus į individualią konsultaciją.