EU Business School


EU Business School (EU) yra privati tarptautinė verslo mokykla įsikūrusi Barselonoje, Ženevoje, Miunchene ir Montreuje. Mokykla siūlo įvairias verslo ir vadybos programas, įskaitant bakalauro, magistro ir MBA programas, taip pat vadovų mokymosi programas.

EU bakalauro studijų programa verslo administravime yra ketverių metų programa, apimančia įvairias temas versle ir vadyboje, įskaitant finansus, rinkodarą, operacijas ir strategijos valdymą. Programa yra sukurta suteikti studentams išsamų supratimą apie verslo principus ir praktikas ir padėti jiems išvysti įgūdžius, reikalingus sėkmei karjeroje versle.

EU magistro studijų programa verslo administravime yra vieno metų programa, kuri skiriasi į pažangias verslo temas, tokias kaip vadovavimas, verslumas ir strategijos valdymas. Programa yra skirta studentams, jau baigusiems bakalauro studijas versle ar panašioje srityje, ir yra skirta padėti studentams išvysti įgūdžius ir žinias, reikalingus karjeros pažangai versle.

EU MBA programa yra dvejų metų programa, kuri skiriasi į pažangias verslo temas, tokias kaip vadovavimas, verslumas ir strategijos valdymas. Programa yra skirta profesionalams, jau turintiems kai kurią darbo patirtį versle ar panašioje srityje, ir yra skirta padėti studentams išvysti įgūdžius ir žinias, reikalingus karjeros pažangai versle.

Be savo studijų programų, EU taip pat siūlo įvairias vadovų mokymosi programas, įskaitant profesinio tobulėjimo kursus ir pritaikytas mokymo programas verslams. Šios programos yra skirtos profesionalams, norintiems patobulinti savo įgūdžius ir žinias savo dabartinėje darbo srityje arba norintiems sekti naują karjeros kelią.