ESRA Film school


ESRA Film School yra filmų mokykla, esanti Paryžiuje, Prancūzijoje. Ji buvo įkurta 1975 m. ir siūlo įvairias filmų kūrimo studijų programas, įskaitant 3 metų programą filmų operatorių srityje, 2 metų programą režisieriaus srityje ir 1 metų programą prodiuserio srityje. Mokykla taip pat siūlo trumpesnius kursus ir mokymo programas įvairiose filmų produkcijos srityse, tokiose kaip scenarijaus rašymas, garso dizainas ir filmų produkcija.

Pagal savo svetainę, ESRA Film School yra įsipareigojusi suteikti studentams išsamią ir praktišką filmų mokymą visose srityse. Mokykla garsėja daugialypės patirties turinčiais profesionalais ir pažangiomis įrangomis, įskaitant garso aikšteles, filmavimo studijas ir filmų biblioteką.

ESRA Film School yra akredituota Prancūzijos Kultūros ministerijos ir yra Europos filmų akademijos narys. Mokykla garsėja sėkmingais absolventai, kurie po mokymosi dirba filmų pramonėje tiek Prancūzijoje, tiek tarptautiniu lygmeniu.

ESRA Film School siūlo įvairias studijų programas filmų srityje, įskaitant:

  1. 3 metų programą filmų operatorių srityje - Šioje programoje studentai mokosi filmuoti, apšviesti, montuoti ir kurti vaizdo efektus. Programa apima teorinius ir praktinius mokymus, įskaitant kamerų ir apšvietimo techniką, montavimą ir vaizdo efektų kūrimą.

  2. 2 metų programą režisieriaus srityje - Šioje programoje studentai mokosi režisūros technikų, scenarijaus rašymo, aktorių vadybos ir film stiliaus. Programa apima teorinius mokymus ir praktinius projektus, leidžiančius studentams patirti režisūrą iš pirmo žvilgsnio.

  3. 1 metų programą prodiuserio srityje - Šioje programoje studentai mokosi kurti ir vykdyti filmų projektus, įskaitant finansavimą, produkcijos planavimą ir projekto vadybą. Programa apima teorinius mokymus ir praktinius projektus, leidžiančius studentams patirti prodiusavimo darbus iš pirmo žvilgsnio.