EICAR Film school


EICAR (Tarptautinė filmų ir televizijos mokykla) yra filmų mokykla, esanti Paryžiuje, Prancūzijoje. Mokykloje yra įvairių programų filmams, televizijai ir daugialypėms terpėms, įskaitant bakalauro ir magistro studijų programas, taip pat trumpesnes sertifikavimo programas.

EICAR bakalauro studijų programa filmams ir televizijai yra ketverių metų programa, apimančia platų temų spektrą, įskaitant filmų gamybą, scenarijaus rašymą, režisavimą, montažą ir garso dizainą. Programa yra sukurta suteikti studentams išsamų supratimą apie filmų ir televizijos pramonę ir padėti jiems išvysti reikiamas įgūdžius, reikalingus sėkmei profesionalioje srityje.

EICAR magistro studijų programa filmams ir televizijai yra dvejų metų programa, kuri skiriasi į pažangias filmų ir televizijos gamybos technikas, taip pat profesinę praktiką ir projektų plėtojimą. Programa yra skirta studentams, kurie jau baigė bakalauro studijas filmų ar televizijos srityje arba turi profesinės patirties šioje pramonėje.

EICAR taip pat siūlo įvairias trumpesnes sertifikavimo programas konkrečiose filmų ir televizijos gamybos srityse, tokiose kaip scenarijaus rašymas, režisavimas ir produkcija. Šios programos yra skirtos studentams, norintiems specializuotis tam tikroje filmų ir televizijos pramonės srityje arba norintiems patobulinti savo įgūdžius konkrečioje gamybos srityje.

Iš esmės EICAR programos yra sukurtos suteikti studentams išsamų supratimą apie filmų ir televizijos pramonę, taip pat praktinius įgūdžius, reikalingus sėkmei profesionalioje srityje.