FREIBURG

Freiburgas yra novatoriškas ir į ateitį žiūrintis miestas, žinomas kaip "ekologinis miestas", kuriame vietiniai mėgsta važinėti dviračiu. Vokiečių kalbos vasaros mokykla Freiburge pasižymi ramia aplinka miško pakraštyje, esanti tik 20 minučių nuo miesto centro. Patalpose, kurios apima klasės ir apgyvendinimas, gausu erdvių, o taip pat yra bendrų patalpų, įskaitant žaidimų kambarį. Mokykla taip pat turi daug lauko erdvės ir prieigą prie netoliese esančio sporto centro su baseinu, futbolo aikštele, tinklinio ir krepšinio aikštelėmis. Įvairi socialinė programa, įskaitant ekskursijas į Freiburgą, Steinwasen parką, Tierpark Mundenhof ir kitas veiklų programas, suteikia mokiniams įdomių ir įvairių patirčių.


  • Amžiaus grupė: 13-17 metų
  • Kurso trukmė: 1 savaitė / 2 savaitės
  • Kaina:  € 980/ € 1950
  • Valandos per savaitę: 15 valandų
  • Lokacija: Freiburgas

Mokestis apima apgyvendinimą, maitinimą, pamokas, bendruosius sporto užsiėmimus, veiklas ir renginius, visas standartines išvykas, įskaitant įėjimo mokesčius, Wi-Fi, savaitinę skalbyklos paslaugą.


Ekskursijos ir užsiėmimai po pamokų:

Nuostabus Freiburgo miestas, netoli didingo Švarcvaldo ir šalia Dreisam upės, yra puiki vieta sportuoti ir pažinti vokiečių kultūrą. Šalia stovyklos yra didžiulis sporto kompleksas su aikštelėmis, baseinu ir dar daugiau. Studentams taip pat patiks kultūrinės ekskursijos, skirtos tyrinėti daugelį Vokietijos paveldo aspektų.


Papildoma Informacija:

Išsamesnė informacija apie stovyklų kainas, datas ir Jums rūpimus klausimus teikiama užsiregistravus į individualią konsultaciją.