Biarittz

Mokymas prancūzų kalbos Biarice - tai puiki galimybė sujungti švietimą ir pramogas nuostabioje Pirėnų papėdės gamtos aplinkoje. Mūsų modernioje kalbų mokykloje rasite viską, ko reikia efektyviam mokymuisi ir maloniam laisvalaikiui. Banglenčių sportas Atlanto vandenyne ir kitos paplūdimio pramogos suteiks jums ne tik mokymo patirtį, bet ir nuostabių atsiminimų. Žaidimų kambariai su biliardu, stalo tenisu, stalo futbolu ir televizoriumi, bei uždara sporto salė ir lauko žolės aikštelės garantuos įvairaus pobūdžio veiklą. Išsamus veiklos planas leis jums išbandyti apsipirkimą ir lankytinas vietas Biarice bei Bayonne. Tai unikali galimybė įgyti kalbų įgūdžius ir tuo pačiu metu pasinerti į kultūrą bei pramogas.


  • Amžiaus grupė: 13-17 metų
  • Kurso trukmė: 1 savaitė / 2 savaitės
  • Kaina:  € 1015 / € 1990
  • Valandos per savaitę: 15 valandų
  • Lokacija: Biaricas

Mokestis apima apgyvendinimą, maitinimą, pamokas, bendruosius sporto užsiėmimus, veiklas ir renginius, visas standartines išvykas, įskaitant įėjimo mokesčius, Wi-Fi, savaitinę skalbyklos paslaugą.


Ekskursijos ir užsiėmimai po pamokų:

Mūsų unikali vieta tarp kalnų ir jūros siūlo platų užsiėmimų spektrą. Nuo vandens sporto ir pramogų paplūdimyje iki pasivaikščiojimų kalnuose ir istorinių atradimų – Baskų regionas džiugins ir nustebins įspūdingu gamtos grožiu ir kultūros paveldu.


Papildoma Informacija:

Išsamesnė informacija apie stovyklų kainas, datas ir Jums rūpimus klausimus teikiama užsiregistravus į individualią konsultaciją.