BERLIN–WANNSEE

Mūsų vokiečių vasaros mokykla paaugliams yra vos už 30 minučių kelio nuo Berlyno miesto centro. Visos patalpos, įskaitant studentų rezidenciją, yra viename moderniame pastate su terasa ir saulėtu sodu. Mėgaukitės vasara Berlyne ramioje aplinkoje su vaizdu į nuostabų Wannsee ežerą. Įvairi socialinė programa, įskaitant keliones į Tropical Island vandens parką, Potsdamą, Berlyno sieną, East-Side galeriją ir kitus garsius Berlyno objektus.


  • Amžiaus grupė: 13-17 metų
  • Kurso trukmė: 1 savaitė / 2 savaitės
  • Kaina:  € 985 / € 1920
  • Valandos per savaitę: 15 valandų
  • Lokacija: Berlynas

Mokestis apima apgyvendinimą, maitinimą, pamokas, bendruosius sporto užsiėmimus, veiklas ir renginius, visas standartines išvykas, įskaitant įėjimo mokesčius, Wi-Fi, savaitinę skalbyklos paslaugą.


Ekskursijos ir užsiėmimai po pamokų:

Nors dauguma šioje stovykloje siūlomų užsiėmimų sukasi aplink jaudinantį Berlyno miestą, stovykloje vis dar yra daug kitų sportinių ir kūrybinių užsiėmimų. Bus daug galimybių praktikuoti vokiečių kalbos įgūdžius ne klasėje su naujais draugais.


Papildoma Informacija:

Išsamesnė informacija apie stovyklų kainas, datas ir Jums rūpimus klausimus teikiama užsiregistravus į individualią konsultaciją.