Aspiring Visual & Graphic Artist

Šis kursas yra skirtas vizualinių ir grafikos menų pagrindų išmokimui, tyrinėjant įvairias technikas ir įrankius. Studentai lavins savo meninius įgūdžius ir kūrybiškumą praktinėse užduotyse, taip pat mokysis apie dizaino ir vizualinio meno svarbą šiuolaikinėje kultūroje.


  • Amžiaus grupė: 13-17 metų
  • Kurso trukmė: 2 savaitės
  • Kaina: £2,470
  • Valandos per savaitę: 25 valandos
  • Lokacija: d'Overbroeck's, Oxford

Mokestis apima apgyvendinimą, maitinimą, pamokas, bendruosius sporto užsiėmimus, veiklas ir renginius, visas standartines išvykas, įskaitant įėjimo mokesčius, Wi-Fi, savaitinę skalbyklos paslaugą.


Ekskursijos ir užsiėmimai po pamokų:

Bucksmore Education vasaros programose, vykstančiose įvairiose prestižinėse mokymo įstaigose, įskaitant Oksfordo universitetą, siūlomos įvairios edukacinės ir kultūrinės ekskursijos. Šios ekskursijos apima lankymąsi istorinėse vietose, muziejuose, galerijose ir universiteto kampusuose. Be to, organizuojamos įvairios laisvalaikio veiklos, įskaitant miesto turus, apsipirkimą ir kitas pramogas. Po pamokų studentai turi galimybę dalyvauti įvairiose socialinėse ir pramoginėse veiklose, kurios suteikia puikią progą geriau pažinti vietinę kultūrą, bendrauti su kitais tarptautiniais studentais ir iš arčiau susipažinti su Oksfordo universiteto tradicijomis bei akademine aplinka.Papildoma Informacija:

Išsamesnė informacija apie stovyklų kainas, datas ir Jums rūpimus klausimus teikiama užsiregistravus į individualią konsultaciją.