Aspiring AI & Computer Scientist

Šis kursas suteikia tvirtą dirbtinio intelekto (AI) ir kompiuterijos mokslų pagrindą. Studentai lavins programavimo ir problemų sprendimo įgūdžius, reikalingus kurti intelektualias sistemas. Kursas apima tiek teorines paskaitas, tiek praktines dirbtuves, kurios padeda studentams suprasti AI ir kompiuterijos mokslų svarbą ir taikymą.


  • Amžiaus grupė: 13-17 metų
  • Kurso trukmė: 2 savaitės
  • Kaina: £2,470
  • Valandos per savaitę: 25 valandos
  • Lokacija: d'Overbroeck's, Oxford

Mokestis apima apgyvendinimą, maitinimą, pamokas, bendruosius sporto užsiėmimus, veiklas ir renginius, visas standartines išvykas, įskaitant įėjimo mokesčius, Wi-Fi, savaitinę skalbyklos paslaugą.


Ekskursijos ir užsiėmimai po pamokų:

Bucksmore Education vasaros programose, vykstančiose įvairiose prestižinėse mokymo įstaigose, įskaitant Oksfordo universitetą, siūlomos įvairios edukacinės ir kultūrinės ekskursijos. Šios ekskursijos apima lankymąsi istorinėse vietose, muziejuose, galerijose ir universiteto kampusuose. Be to, organizuojamos įvairios laisvalaikio veiklos, įskaitant miesto turus, apsipirkimą ir kitas pramogas. Po pamokų studentai turi galimybę dalyvauti įvairiose socialinėse ir pramoginėse veiklose, kurios suteikia puikią progą geriau pažinti vietinę kultūrą, bendrauti su kitais tarptautiniais studentais ir iš arčiau susipažinti su Oksfordo universiteto tradicijomis bei akademine aplinka.Papildoma Informacija:

Išsamesnė informacija apie stovyklų kainas, datas ir Jums rūpimus klausimus teikiama užsiregistravus į individualią konsultaciją.