Anglų Kalbos Programa New York

St. John's University Niujorke yra viena iš prestižinių institucijų, kuri siūlo aukštos kokybės anglų kalbos programa. Universitetas įsikūręs Niujorke ir yra žinomas dėl savo įvairovės ir tarptautiškumo. Anglų kalbos programa yra orientuota į stiprų kalbų mokymą ir bendravimą. Programos tikslas yra pagerinti studentų kalbos įgūdžius, skatinti kritinį mąstymą ir pasirengimą profesionaliam gyvenimui. Universitetas taip pat garsėja kompetetingu dėstytojų kolektyvu, kuriame dirba patyrę ir kvalifikuoti specialistai. Be to, St. John's University suteikia studentams galimybę dalyvauti skirtingose kultūrinių ir akademinės bendruomenės veiklose, kurios papildo jų mokymąsi ir padeda plėtoti tarpkultūrinius įgūdžius. Taigi, St. John's University anglų kalbos programa yra puiki galimybė siekiant aukštos kokybės kalbų mokymosi ir pasinėrimo į įvairias kultūras.


  • Amžiaus grupė: 12-21 metų
  • Kurso trukmė: 2 savaitės / 3 savaitės / 4 savaitės
  • Kaina:  $3,160 / $4,515 / $6,020
  • Lokacija: St. John's University, Queens, New York, JAV

Mokestis apima apgyvendinimą, maitinimą, pamokas, bendruosius sporto užsiėmimus, veiklas ir renginius, visas standartines išvykas, įskaitant įėjimo mokesčius, Wi-Fi, savaitinę skalbyklos paslaugą. 


Papildoma Informacija:

Išsamesnė informacija apie stovyklų kainas, datas ir Jums rūpimus klausimus teikiama užsiregistravus į individualią konsultaciją.